За стипендіальною програмою ім. Фулбрайта щорічно оголошуються конкурси для студентів, аспірантів, викладачів та молодих дослідників на навчання та проведення досліджень в університетах США.
 
Програма підтримує мобільність студентів, аспірантів, викладачів та науковців на навчання та стажування у ВНЗ та наукових установах Словацької Республіки: https://www.scholarships.sk/en/main/o-programe
 
Китайський уряд запровадив ряд програм для надання стипендій студентам, аспірантам, викладачам і науковцям на навчання та проведення досліджень в китайських ВНЗ.
279 китайських університетів пропонують широкий спектр академічних програм в галузях економіки, медицини, комп’ютерних наук, історії, літератури, філософії та ін.
Пропонуються як повні, так і часткові стипендії, розмір стипендії залежить від категорії учасника. Конкурс оголошується щорічно. https://www.campuschina.org/scholarships/index.html
 
Програма стажування «Internship Programme of German Business for Ukraine» пропонує студентам та молодим випускникам можливість пройти стажування в провідних німецьких компаніях строком від трьох до п’яти місяців за наступними напрямками підготовки: економіка, фінанси, інженерія, IT/ телекомунікації та журналістика.
Фінансове забезпечення: надається щомісячна стипендія (550 €), а також додатково покриваються витрати на медичне страхування та проживання.
Конкурс на участь оголошується щорічно.https://stipendienprogramm-ukraine.de/en/
 
Студенти випускних курсів, аспіранти та науковці можуть подавати заявки для участі в програмі ‘Visby”, яка передбачає отримання диплома магістра або проведення досліджень терміном до 6 – 12 місяців (залежно від статусу науковця).
 
В рамках Угоди про співпрацю в галузі освіти та науки між Урядом Латвії та Україною українським студентам, аспірантам і викладачам пропонуються стипендії на навчання, проведення досліджень, викладання та участь у літніх школах у провідних ЗВО Латвії.
 
Стипендії Вишеградського фонду підтримують навчання в магістратурі або аспірантурі в країнах Вишеградської четвірки: Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччині.
Термін навчання: магістратура – до 4 семестрів, аспірантура – 1-2 семестри.
Фінансове забезпечення:
  • 2300 євро/на семестр для стипендіата + 1500 євро/на семестр для приймаючої установи;
  • можливість отримання тревел-гранту.
Конкурс оголошується щорічно. https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/visegrad-scholarship/