Проєкт організований з метою опанування проєктного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії та підвищення рівня кваліфікації фахівців на основі кращих міжнародних практик та інновацій в сфері освіти.

За результатами стажування видається сертифікат про наукове стажування в ЄС – 180 год (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Стажування відбуватиметься на базі Західно-Фінляндського Коледжу, що є одним із найстаріших ВНЗ Фінляндії, заснований у 1890 році. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів в досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти.

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ ТРЬОХ ЕТАПІВ:

1 ЕТАП – очні заняття з викладачами коледжу, навчальні презентації з фінськими експертами у сфері освіти (виїзна програма у Фінляндії).

2 ЕТАП – дистанційне навчання (самостійне опрацювання надісланих матеріалів).

3 ЕТАП – робота над науковим есе «Освітні інновації: виклики 2022» (буде оприлюднене на сайті ІМАНС).

З вимогами до написання наукового есе, Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.iiasc.org/wp-content/uploads/2022/09/Вимоги-до-наукового-есе.pdf

Виїзна програма у Фінляндії буде поєднана з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Скандинавії.

До участі у стажуванні запрошуються:

• працівники освіти,
  • методичний та адміністративний персонал українських ЗВО,
  • представники органів державної влади,
  • аспіранти і студенти,
  • зацікавлені даною тематикою.

Система освіти у Фінляндії через проєкти IIASC у сюжетах ТСН:

Фінляндія – країна, яка займає лідируючу позицію в світових рейтингах якості освіти та провідну роль у впровадженні інтегрованого навчання в системі освіти. Фінська система навчання вирізняється унікальністю та доступністю для здобувачів освіти.