23.03.2023 року у межах школи молодого науковця відбулася он-лайн лекція «Якісні та кількісні методи дослідження ринку».
Оксана Яшкіна д.е.н., професор Національного університету «Одеська політехніка», поділилася цікавим досвідом з обрання методів дослідження, уникнення систематичних помилок вибірки, формування гіпотез.
На лекції були присутні аспіранти Одеського національного економічного університету, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Львівського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
У заході прийняли участь завідувач кафедри менеджменту організацій д.е.н, проф. Інна Кузнецова; декан факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету д.е.н., проф. Євгеній Рудніченко, декан факультету Менеджменту та інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету д.е.н., професор Ірина Єпифанова; декан факультету бізнесу та сфери обслуговування Державного університету «Житомирська політехніка» д.е.н., професор Галина Тарасюк; завідувач кафедри фінансів та обліку Львівського державного університету внутрішніх справ д.е.н., професор Степан Мельник.