18-28 квітня 2023 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Європейської мережі підприємств в Україні (Enterprise Europe Network Ukraine), за підтримки МОН України проведуть міжнародний стартап «YOUNG INNOVATION HACKATHON».

Основна мета заходу: підтримати молодіжні українські стартапи.

У межах хакатону будуть проведуть такі заходи:

• 18-19 квітня – Young Innovation Bootcamp
  • 21 квітня – консультація з менторами
  • 24 квітня – заочне представлення проєктів
  • 25 квітня відбір проєктів для пітччингу на Young Innovation Demo Day
  • 28 квітня – Young Innovation Demo Day – пітч-сесія для 10 відібраних команд та відбір 3-х команд для поїздки в Німеччину.

Три найкращі команди, які отримають рекомендації, будуть мати можливість узяти участь у тренінгах у міста Галле, Німеччина, та представити свої стартапи на великому фестивалі у місті Лейпциг, Німеччина ( https://machn-festival.de/).

Інформаційні профілі та пропозиції усіх фіналістів будуть представлені в мережі EEN.

Віковий ценз участі: до 40 років.

Захід відбуватиметься українською та англійською (пітч) мовами.

Для участі в події необхідно зареєструватися за формою до 16:00 понеділка 17 квітня 2023 року.

Співорганізатори: Науковий парк КНУ імені Тараса Шевченка, Україна; Бізнес-школа КНУ, Україна; Дія-Бізнес: КНУ, Україна; Університет Мартіна Лютера Галле-Віттенберг, Німеччина; EEN партнер: DE00406 – INDUSTRIE- UND HANDELSKAMMER MAGDEBURG, Німеччина.

Протягом програми «Young Innovation Hackathon» на команди чекають:

• воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності стартапів;
  • нетворкінг та комунікація з провідними партнерами заходу, його учасниками та експертами;
  • доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів;
  • настановчі сесії від експертів, що охоплюють ключові сфери діяльності стартапу;
  • практичні поради від менторів з метою з просування власної справи;
  • інструменти та методики мислення, які допоможуть прискорити зростання та розвиток команди;
  • Q&A сесії, на яких учасники зможуть поставити та розібрати актуальні для них запитання.