ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ

І Всеукраїнська науково-практична конференція

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ»

26–27 квітня 2023 р.

До участі у конференції запрошуються докторанти й аспіранти.

Форма участі у конференції: заочна (дистанційна).

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Агрономія
  2. Ветеринарна медицина
  3. Галузеве машинобудування
  4. Економіка
  5. Менеджмент
  6. Публічне управління та адміністрування
  7. 7. Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗПЛАТНА!

За результатами роботи конференції буде сформовано ЕЛЕКТРОННИЙ ЗБІРНИК, який буде розміщено на сайті Полтавського державного аграрного університету та розіслано всім учасникам за вказаними електронними адресами ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ.

Учасники конференції отримають сертифікат з рекомендацією зарахування не менше 0,3 кредиту ЄКТС (9 год) за результатами самоосвіти як форми професійного навчання.

Умови участі у конференціЇ

Для участі у конференції необхідно до 23 квітня 2023 року:

1. заповнити онлайн-заявку на участь у конференції за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1yU4I0XDqCruZShFmXBvt8rSOfsdNECwcKEhS_4qIjHI/edit;
  2. надіслати на електронну адресу оргкомітету (olga.lega@pdaa.edu.ua або o_lega@ukr.net) тези у форматі .doc.

Вимоги до оформлення тез

Тези приймаються обсягом до 3-х повних сторінок, виконані однією з робочих мов конференції.

Аспіранти вказують інформацію про наукового керівника.

ВАЖЛИВО!!! МАТЕРІАЛИ НАДСИЛАЮТЬ НАУКОВІ КЕРІВНИКИ.

Нижче через один інтервал вказується назва доповіді  ПРОПИСНИМИ літерами симетрично до тексту.

Нижче через один інтервал – текст тез доповіді: формат А4, редактор MS Word. Усі поля – 20 мм, гарнітура – Times New Roman, кегль (розмір) – 14, міжрядковий інтервал – 1 з абзацним відступом 1,0 см.

ВАЖЛИВО!!! МАТЕРІАЛИ МАЮТЬ БУТИ СТРУКТУРОВАНІ:

АКТУАЛЬНІСТЬ.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ.

ВИСНОВКИ.

Рисунки необхідно виконати у тому ж редакторі за допомогою функції «Створити рисунок». Не допускаються скановані рисунки, а також ті, що не підлягають редагуванню.

Список використаних джерел подається згідно з існуючим стандартом бібліографічного опису (ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання»).

ВАЖЛИВО!!! Дотримання загальних положень та правил! НЕ БІЛЬШЕ 5-ти ПОЗИЦІЙ, на кожну з яких повинні бути посилання в тексті.

Файли слід називати відповідно до тематичного напряму роботи конференції та прізвища автора, наприклад: 3_Homenko_tezi

ЗА ЗМІСТ МАТЕРІАЛІВ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ АВТОРИ ТА НАУКОВІ КЕРІВНИКИ.

Доповіді, що не відповідають вказаним вимогам, розглядатися не будуть. Отримані від учасників конференції матеріали публікуються в авторській редакції.

Контактна особа:

Лега Ольга Василівна, к. е. н., доцент, професор кафедри обліку та оподаткування.

Телефон: 066 148 08 93.